Código del producto:
NI103 Peso:0.06KgCategorías: Car Remote
| With Log0 | With |
| Buttons | 3 |
| Panic | with |
| Frequency | 434 MHz |
| IC | 7812D-TXN1 |
| PN | S180144502; 285E3-5RA0A |
| FCC ID | KR5TXN1,S180144502 |
| Chips | 4A / HiTag AES |
| Remote Type | Smart Proximity Key |
| Peso | 0.06 Kg |
2+1 Buttons 434 MHz Smart Proximity Key for 2018-2021 Nissan Kicks / Rogue - KR5TXN1
- FCC ID: KR5TXN1
- IC: 7812D-TXN1
- Frequency: 434 MHz
- Buttons: Lock, Unlock, Panic
- Continental PN: S180144502
- Replaces PN: 285E3-5RA0A
- Comes with 4A Chip
Compatible with the following:
2018 - 2021 Nissan Kicks S
2018 - 2021 Nissan Kicks SV (Certain VINS)
2019 - 2021 Nissan Rogue Sport
Note: Please run VIN# to find part number and FCCID
LONGHUA DISTRICT SHENZHEN CHINA(PC.518109)
Se recomienda que los visitantes en los Estados Unidos y Canadá visiten el sitio desplegado en América del Norte, ¿salta?