Código del producto:
22104 Peso:0.864KgCategorías: Diagnostic Tools
| Language | English |
| Update | Lifetime free online update |
| Warranty | 1 year |
| Peso | 0.864 Kg |

| Display | TFT color display (320 x 240 dpi) |
| Operating Temperature | 0 to 60°C (32 to 140 °F) |
| Storage Temperature | -20 to 70°C (-4 to 158 °F) |
| External Power | 12.0 to 18.0 V power provided via vehicle battery or adapter |
| Length\Width\Height / | 199 mm (7.83”)\104.5 mm (4.11”)\37.5 mm (1.48”) |
| Weight | 0.28kg(without wire) 0.484kg(with wire) |


LONGHUA DISTRICT SHENZHEN CHINA(PC.518109)
Se recomienda que los visitantes en los Estados Unidos y Canadá visiten el sitio desplegado en América del Norte, ¿salta?